ТОП-5 зручних бюстгальтерів

  • ТОП-5 зручних бюстгальтерів

Серед величезного розмаїття бюстгальтерів іноді дуже складно підібрати зручну і красиву модель. Важливо, щоб протягом дня його носка не стала тортурами.

В інтернет-магазині можна знайти моделі бюстгальтерів з бретельками або без, з відстібними бретельками або підтримкою bandeau та інші.

Щоб не помилитися з вибором, відчути свою модель і навести капітальну ревізію в своєму гардеробі інтимних речей, слід дізнатися про топ-5 бюстгальтерів, які ви ніколи не захочете знімати.

Мереживний Bralette

Bralette (бралетт) - це тонкий мереживний бюстгальтер без push-up і кісточок. Створює відчуття атлетичного бюстгальтера. Він настільки зручний, що в ньому комфортно займатися спортом, повсякденними справами або спати.

Бюстгальтер з гелеобразними чашечками

Коли ви займаєтесь спортом, то вже точно не будете думати про дискомфорт грудей. Спеціально для активних жінок існує бюстгальтер з повною підтримкою і чашечками, до складу яких входить гель або тонкий мікро-поролон. Це допомагає анатомічно пристосуватися бюстгальтеру до форми грудей.

Бюстгальтер без бретелей

Бюстгальтер без бретелей може здатися незручним. Однак сучасні бюстгальтери без бретелей кріпляться на грудях за рахунок еластичної стрічки по верхній внутрішній стороні виробу. Для відкритої сукні бюстгальтер без бретельок просто незамінний.

Демі-чашки

Інтимна підгонка цих бюстгальтерів створює максимум комфорту при носінні. Такий вид бюстгальтера необхідний, щоб підкреслити відкрите декольте і не втратити форму грудей. Легкі мереживні чашки не перевантажують груди, на відміну від набивних бюстгальтерів.

Еротичні бюстгальтери на ремінцях

Самий бажаний (як чоловіками, так і жінками) вид бюстгальтера - це бюстгальтер з безліччю ремінців. Створюючи ілюзію ніжної брутальності і помірної агресивності, вони зводять з розуму в інтимні моменти. Такі бюстгальтери призначені для тих, хто любить еротичні фантазії не на шкоду комфорту.

by Katie Lui

24.10.2019 15:50:48
0
562

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!