Сюжети рольових ігор

  • Сюжети рольових ігор

Сексуальні фантазії є у ​​всіх. Тільки далеко не всі зізнаються навіть самому собі, що хочуть чогось забороненого, незвичайного, зухвалого. Ніщо так не збуджує, як сексуальна фантазія. Згадайте, скільки разів ви фантазували, уявляючи собі ту чи іншу ситуацію, що стосується або місця, або партнера, або виду сексу. А адже майже всі фантазії дуже легко реалізувати. Почніть з рольових ігор - це найдоступніший, тільки знадобляться якісь еротичні костюми.

Сюжетів можна придумати багато. Це гра в театр, де ви - і актори, і глядачі. Причому, ви граєте не хорошо відрепетируване дійство, а виконуєте імпровізацію.

Секс з покоївкою

Ви хочете представити себе в розкішному готелі і спокусити милу покоївку, яка прийшла прибирати ваш номер. Від неї так і віє сексуальністю, хочеться і подражнити її, і опанувати якось незвично - наприклад, коли вона буде пилососити. Вона пручається, але тільки про людське око, адже сама вона теж не проти зайнятися сексом з представницьким гостем. Ось вам короткий сценарій, який ви можете доповнити і розвинути на свій розсуд. Купіть костюм покоївки і поринете в фантазію - «секс в готелі».

«Вибачте мою незграбність» або секс з офіціанткою

Можна «спокусити» офіціантку, яка вас обслуговувала за вечерею в ресторані - погладжування стегон і попки, потім - ах - ви такий незграбний, упустили столові прилади, а юна спокусниця нагнулася, щоб їх зібрати. Ну чим не привід подражнити стражденного?

Медсестра і хворий

«Хворий», зрозуміло, зовсім не хворий, а супутниця, одягнена в костюм медсестри, намагається зробити йому укол або взагалі закувати в гамівну сорочку, видати пігулки і провести повний огляд хворого.

Грубий коп

Для цього потрібно купити поліцейський костюм і розіграти ситуацію арешту, спроби «відмазатися», легке або жорстке насильство за бажанням. Спробуйте, не соромтеся. Дуже багато людей люблять «насильство» і таємно мріють про це. Тільки реальне насильство - це біль, страх і приниження, а розігране і підготовлене - це кайф і море оргазмів.

Секс-інструктор

Інструктор водіння і учениця автошколи, яка як погана дівчинка, прийшла на заняття, одягнувши відвертий сексуальний наряд.

Школа розпусти

Сувора вчителька і недбайливий учень або студент. А ось хто кого спокушає - вирішуйте самі. Можете обидва одягатися в секс костюми, а далі - як піде.

Це найпопулярніші сюжети рольових ігор. Напевно ви придумаєте свої, зовсім інші, не схожі ні на один із запропонованих.

Крім того, еротичні костюми для рольових ігор - це свіжий струмінь у ваше інтимне життя. Вони урізноманітнюють її і додадуть шарму та пікантності. А ще такі наряди - це просто красиво, веселять погляд і збуджують стегна.

by Katie Lui

24.10.2019 16:24:37
0
674

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!