Що ви знаєте про панчохи?

  • Що ви знаєте про панчохи?

Панчохи, ідеальна білизна і туфлі на високих підборах - вибуховий коктейль для того, щоб звести чоловіка з розуму. Зигмунд Фрейд був впевнений, що спокусити будь-якого чоловіка можна тільки за допомогою панчіх. Важко повірити, але їх історія починалася з звичайних в'язаних шкарпеток.

У давні епохи панчохи були must have для чоловіків. В'язальний верстат, який міг в'язати панчохи різноманітними техніками, був винайдений англійцем Вулика Лі в XVI столітті. Колірна гамма панчіх того часу полягала в основному з світло-синіх відтінків або яскраво-червоних. Шанувальниці маркізи де Помпадур воліли мереживні пастельні панчохи.

У XVI столітті відбулася революція в панчішної моді. Тепер цей елемент гардеробу став суто жіночим. А це означало, що у жінок того часу з'явилося нове знаряддя зваблювання. Модниці того часу всіляко прикрашали свій інтимний елемент гардероба шовковими бантами, підв'язками, дорогоцінними каменями, перетворюючи їх на предмет чоловічого захоплення.

На початку XX століття компанія DuPont презентує ринку синтетичне волокно - нейлон. Реклама тих часів описує цей матеріал як дуже міцний і дуже тонкий. Панчохи з нейлону швидко отримали назву - «нейлонкі». Щоб придбати «нейлонкі», в магазинах вишиковувалися величезні черги. Спокусниці з'їжджаються з усіх кінців США, щоб придбати заповітну пару.

З початком другої світової війни виробництво панчіх призупиняється. І наприкінці 1945 року починається новий підйом панчішної промисловості. У другій половині ХХ століття з появою на подіумі коротких спідниць, прогресує тенденція носити колготки. Панчохи знову переживають свій спад в популярності.

Але вже в 2000-х роках вони знову на піку моди.

Популярність панчохи отримали за рахунок того, що вони можуть скорегувати форму ніг, приховати дрібні дефекти, змінити колір шкіри. Чорні тонкі панчохи вважалися показником гіпержіночності, жінка в таких панчохах може домогтися від чоловіка всього!

Які купити панчохи? Що важливо знати?

  1. Серед величезного розмаїття панчіх головне вгадати з розміром. Перше, що необхідно врахувати, це довжина ніг. Тісні панчохи можуть заподіяти дискомфорт, а панчохи більшого розміру - масу неприємностей.
  2. Колір панчіх = колір взуття. Є всього лише один виняток з цього правила - прозорі панчохи, вони підійдуть до будь-якого взуття. Чорні панчохи - класичний варіант офісного дрес-коду. Однак носити їх необхідно з взуттям чорного кольору.
  3. Повнота ніг - важливий фактор при виборі панчіх. Чим повніше ноги, тим більше консервативні панчохи.
  4. Краще купити одну пару дорогих і якісних панчіх, ніж кілька пар дешевих. Ціна панчіх безпосередньо залежить від їх якості. Панчохи - це не предмет для економії.
  5. Під короткі сукні та спідниці краще одягнути колготки, звичайно ж, якщо ви не планували спокусити свого чоловіка. Тілесні панчохи чудово підійдуть для урочистих заходів.
  6. Також потрібно пам'ятати, що панчохи - інтимний предмет гардероба, небажано демонструвати його напоказ.
  7. Перед покупкою панчіх ознайомтеся з тенденціями, актуальними малюнками і забарвленнями.

by Katie Lui

24.10.2019 14:46:30
0
740

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!